Powierzchnia stykuPowierzchnia styku Powierzchnia styku
Telefon serwisowy
+48 75 611 8 111
Kod bankowy i BIC
Kod bankowy85050100
BICWELADED1GRL

Osoba kontaktowa

Doradca w Twojej okolicy!

Centrum Doradztwa Görlitz

Osoba kontaktowa  

Gwarancja lokat, bankowość elektroniczna w języku polskim, polskojęzyczni doradcy to tylko niektóre z naszych wielu zalet. Przekonaj się sam i spotkaj się z nami w oddziale.

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu i godziny spotkania w oddziale.  

Ze względu na dużą ilość zapytań w ostatnim czasie, w razie nieudanej próby kontaktu telefonicznego prosimy o kontakt mailowy bezpośrednio z danym doradcą z podaniem krótkiego opisu sprawy oraz danych kontaktowych. Dziękujemy!

Centrum Doradztwa Görlitz

Berliner Straße 64
02826 Görlitz

Pn/Śr/Pt 9:00 - 13:00 
Wt/Czw 9:00 - 13:00  14:00 - 18:00

 

  

Joanna Lachacz

Telefon: +49 3583 603-2114
Telefax: +49 3583 603-6601         
joanna.lachacz@spk-on.de                     

              

Monika Holka

Telefon: +49 3583 603-2113  
Telefax: +49 3583 603-6601  
monika.holka@spk-on.de

   

Grzegorz Chrzastowski

Telefon: +49 3583 603-2111
Telefax: +49 3583 603-6601
grzegorz.chrzastowski@spk-on.de       

     

Robert Schubert

Telefon: +49 3583 603-2115
Telefax: +49 3583 603-6601
robert.schubert@spk-on.de

   

Marta Murawska-Korbel 

Telefon: +49 3583 603-2119
Telefax: +49 3583 603-6601
marta.murawska-korbel@spk-on.de                                                             

                                                                                                                                                                                                          
Przedstawicielstwo w Polsce Lubań

Przedstawicielstwo w Polsce Lubań

Ratuszowa 8
59-800 Lubań

Telefon: +48 75 6401041

Pn/Śr/Pt 9:00 - 13:00
Wt/Czw 9:00 - 13:00  14:00 - 18:00

 

Lukasz Barszczyk

Telefon: +49 3583 603-2117
lukasz.barszczyk@spk-on.de

                                                                
Kredyty firmowe i hipoteczne

Kredyty firmowe i hipoteczne

Centrum Doradztwa Görlitz

Berliner Straße 64
02826 Görlitz

Pn/Śr/Pt 9:00 - 13:00 
Wt/Czw 9:00 - 13:00  14:00 - 18:00

 

          

Arkadiusz Olejnik 

Telefon: +49 3583 603-2110
Telefax: +49 3583 603-6601
arkadiusz.olejnik@spk-on.de

Mateusz Gawlik  

Telefon: +49 3583 603-2112
Telefax: +49 3583 603-6601
mateusz.gawlik@spk-on.de

 Cookie Branding
i