Zalogowanie

Osoba kontaktowa

Doradca w Twojej okolicy!

Oddział Görlitz

Osoba kontaktowa  

Gwarancja lokat, bankowość elektroniczna w języku polskim, polskojęzyczni doradcy to tylko niektóre z naszych wielu zalet. Przekonaj się sam i spotkaj się z nami w oddziale.

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu i godziny spotkania w oddziale.  

Oddział Görlitz

Berliner Straße 64
02826 Görlitz

Pn 8:30 - 16:00
Wt/czw 8:30 - 18:00
Śr/pt 8:30 - 12:00

 

 

 Robert Schubert

Telefon: +49 3583 603-2115
Telefax: +49 3583 603-6601                 
robert.schubert@spk-on.de   

Joanna Lachacz

Telefon: +49 3583 603-2114
Telefax: +49 3583 603-6601         
joanna.lachacz@spk-on.de     

Grzegorz Chrzastowski

Telefon: +49 3583 603-2111
Telefax: +49 3583 603-6601
grzegorz.chrzastowski@spk-on.de   

Monika Holka

Telefon: +49 3583 603-2113       
Telefax: +49 3583 603-6601        
monika.holka@spk-on.de

Oddział Bad Muskau

Oddział Bad Muskau

Görlitzer Straße 7
02953 Bad Muskau

Wt 8:30 - 12:00 13:00 - 18:00
Pt 8:30 - 12:00

 

 

   
       

Monika Holka

Telefon: +49 3583 603-2113
monika.holka@spk-on.de

                                                                                   

 

Przedstawicielstwo w Polsce Lubań

Przedstawicielstwo w Polsce Lubań

ul. Rybacka 25
59-800 Lubań

Pn 8:30 - 16:00
Wt/czw 8:30 - 18:00
Śr/pt 8:30 - 12:00

 

   
       

Łukasz Olech

Telefon: +48 75 6401041
Mobil +48 795 290 794
lukasz.olech@spk-on.de

                                                                                   

 

Kredyty firmowe i hipoteczne

Kredyty firmowe i hipoteczne

Oddział Görlitz

Berliner Straße 64
02826 Görlitz

Pn 8:30 - 16:00
Wt/czw 8:30 - 18:00
Śr/pt 8:30 - 12:00

 

          

Arkadiusz Olejnik 

Telefon: +49 3583 603-2110
Telefax: +49 3583 603-6601
arkadiusz.olejnik@spk-on.de

Mateusz Gawlik  

Telefon: +49 3583 603-2112
Telefax: +49 3583 603-6601
mateusz.gawlik@spk-on.de

 Cookie Branding
i